У Запоріжжі знову ніч була гучною — росіяни атакували один із інфраструктурних об’єктів нашого міста. Внаслідок удару спалахнула пожежа. На щастя, за попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.
Про це сьогодні вранці відзвітував очільник області Іван Федоров. Каже, екстрені служби одразу виїхали на місце. На жаль, це не єдиний удар по області за останню добу.
Напередодні російська армія скинула керовані авіабомби на село Верхня Терса Пологівського району. Там двоє людей загинули, є поранені.
Сумна реальність для нашої області — тримаємось і дякуємо тим, хто нас захищає. Також раніше стало відомо, що Росія готується до нової хвилі наступу на Запорізькому напрямку.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




