Росіяни знову сунуть у бік Запоріжжя. Інформаційний проект DeepState повідомив, що ситуація на фронті загострюється – окупанти мають певні успіхи як у Запорізькій, так і на заході Донецької області.
Зокрема, російські війська просунулись у районі Шевченка, а також біля сіл Бурлацьке та Вільне Поле. Ці населені пункти розташовані вже майже на межі з Дніпропетровською областю.
Але найбільше тривожить те, що ворог зайшов у частину Камʼянського – це село на трасі між Василівкою та самим Запоріжжям. Тобто, напрямок однозначно небезпечний.
За останню добу на фронті було зафіксовано аж 154 бойових зіткнення. Найгарячіше зараз на Покровському напрямку: там наші захисники стримали 51 (!) штурмову атаку.
Підтримуємо ЗСУ, як можемо, адже зараз вони буквально на передньому краї. Також сьогодні повідомлялось, що росіяни стягують живу силу і техніку біля Оріхова та Гуляйполя.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




