У Запорізькій ОВА офіційно заявили, що великий наступ на Запоріжжя – це чергова вигадка російської пропаганди. Жодної підготовки ворога до масштабного наступу немає.
Очільник області Іван Федоров на робочому прес-брифінгу розповів, що такі фейкові новини з’являються в нашому медійному просторі вже не вперше.
“Нас лякають із вересня: то буде наступ у жовтні, потім у листопаді, тепер от у грудні. А результат? Нуль. Це класичне ІПСО — інформаційно-психологічна операція. Їхня мета — налякати людей, посіяти паніку. І, на жаль, декому це вдається”, — каже Федоров.
Ще цікавий момент: у селищі Комишуваха, яке лише за 20 км від фронту, відклали будівництво підземної школи. Не тому, що грошей немає, а щоб уникнути непотрібних пересудів.
“Це єдина школа, на яку передбачено фінансування. Але ми вирішили поставити проєкт на паузу, щоб не розганяти панічні настрої. Можливо, доведеться возити дітей в інші громади. Це питання ще обговорюється”, — додав Федоров.
Тож ОВА вкотре закликає не реагувати на подібні заяви з боку ворога. Війна триває не тільки на полі бою, а й в інформаційному просторі. А наше завдання — зберігати спокій і перевіряти реальні факти.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




