На Запоріжжі росіяни “провалили” своє завдання у прямому сенсі. 20 серпня вони наступали на позиції ЗСУ одразу на кількох напрямках, але все марно. ISW прямо каже: під Степногірськом у них нічого не вийшло.
Окупанти, як завжди, заявили про «просування» біля Плавнів і на південь від Степногірська, але доказів цьому немає. На заході області вони сунуть під Оріховом, біля Малої Токмачки, Нестерянки, Щербаків і навіть Приморського.
На сході — ще довший список: Зелене Гай, Воскресенка, Олександро-Град, Шевченка, Запорізьке, Січневе, Ворон і напрямок Комишувахи. Атак з боку ворога дійсно багато, а результат той самий — захисники ЗСУ дають гідну відсіч.
Наш аналітик Костянтин Машовець пише, що окупанти могли трохи посунутись біля дороги Велика Новосілка – Гуляйполе і між Новополем та Новоіванівкою. Але офіційно це ще ніхто не підтвердив.
Тим часом їхні блогери приписують собі «успіхи» біля Темирівки та Новомиколаївки. Єдине, що справді відчутно — це дрони й артилерія по наших позиціях біля Гуляйполя. Але про жоден прорив мова навіть не йде.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




