Для того, аби виїхати з тимчасово окупованої території Запорізької області, потрібно мати не лише російський паспорт, а й закордонний документ, але його в Європі навіть не визнають.
Про це в ефірі телемарафону новин повідомив міський голова окупованого Мелітополя Іван Федоров, передає Запоріжжя24.
Окупанти стверджують, що закордонний паспорт рф є допоміжним документом для виїзду з ТОТ, однак насправді в країнах ЄС він вважається незаконним.
Тому людина, яка, наприклад, поїде до Європи із закордонним псевдопаспортом рф, фактично буде вважатись нелегалом.
Окрім цього, росіяни продовжують проводити примусову паспортизацію населення та методом погроз і залякувань змушують людей приймати російське громадянство.
Також Федоров зазначив, що незважаючи на успішний натиск наших військових у Запорізькому напрямку, окупанти не поспішають покидати захоплені села та міста.
«Вони точно підуть в бій і точно залишаться, намагатимуться захистити зайняті рубежі. Що стосується колаборантів, то вони дуже панікують, бо наступ ЗСУ просувається, а вони виїхати з ТОТ не можуть», – зазначив мер Мелітополя.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




