Ризикуємо бути без світла і тепла взимку: Міненерго не виконало вказівку Зеленського

У Міненерго України були змушені визнати, що обіцянку Володимира Зеленського щодо запуску 1 ГВт потужності для генерації електроенергії до кінця року не буде виконано.

Чиновники говорять про те, що поставлене обладнання не може бути змонтоване та підключене у повному обсязі до зазначеного. Про це Міністерство енергетики повідомило напередодні в телеграм-каналі.

Енергетики намагаються зробити монтаж обладнання в максимально стислий термін і підключити його до мережі, але відомство змушене визнати, що обіцянка не буде виконана.

“Не все обладнання, яке надійде до країни, енергетики технічно встигнуть підключити до мереж”, – зазначили в Міненерго України.

Нагадаємо, що у червні цього року у Берліні пройшла конференція з відновлення України. Виступаючи перед присутніми, Зеленський заявив, що в країні знищено 80% теплової електрогенерації та 1/3 ГЕС (це 9 ГВт потужностей генерації енергії).

Тут же він заявив, що 2024 року Україна створить потужності для генерації 1 ГВт. Але, як заявив у вересні колишній голова «Укренерго» Кудрицький, вдалося створити потужності для генерації електроенергії обсягом 60 МВт замість обіцяних 1 ГВт.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів