У Запоріжжі та Волині затримали двох людей, які працювали на російські спецслужби. Один із них — 31-річний чоловік, який раніше був у в’язниці за крадіжки.
Його завербували окупанти, після чого він почав виконувати їхні завдання. Так, зрадник підпалив автомобіль ЗСУ, а також слідкував за позиціями та переміщенням наших військових.



Рекомендуємо

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




