Слідчі Служби безпеки України в Запорізькій області викрили чергових колаборантів – двох жителів обласного центру, які розповсюджували в мережі Інтернет антиукраїнські повідомлення і закликали інших людей підтримувати рф.
Про це повідомляє прес-служба СБУ в регіоні, передає Запоріжжя24. Першою зрадницею виявилась уродженка Красноярського краю, яка проживала в Запоріжжі.
Жінка всіляко підтримувала своїх земляків та регулярно спілкувалась як з проросійським оточенням, так і громадянами країни-агресорки.
Також на брехні викрили ще одного запоріжця, колишнього працівника одного з промислових підприємств регіону, який захоплювався комунізмом та путінським режимом.
Дії російської армії він схвалював, про що й писав в інтернеті. Колаборант закликав здатись «великій росії» і позбавитись від «укронацистів» при владі.
Обом фігурантам вже повідомили про підозру у вчиненні колабораційної діяльності в умовах воєнного часу за ст. 436-2 ККУ. Тривають слідчі дії.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




