Багато користувачів скаржаться на те, що їх смартфони перестають коректно працювати або взагалі вимикаються з настанням холодної пори року. Що робити в такому випадку – читайте в матеріалі редакції Запоріжжя24.
Чому смартфон вимикається на холоді
Низька температура повітря впливає на аккумулятор телефону, особливо, якщо його корпус металевий. Сильний мороз призводить до зниження прохідності іонів літію, а батарея не справляється з подачею напруги.
В результаті мобільний пристрій просто вимикається і повертається до «життя» лише після того, як власник гаджета заходить до теплого приміщення.
Способи вирішення проблеми
Найочевидніший варіант – це відмова від використання мобільного телефону на морозі. Намагайтесь, по можливості, взагалі не діставати гаджет з кишені чи сумки.
Щоб мінімізувати ризик відключення смартфону також придбайте ущільнюючий чохол з мікрофіброю всередині. Завжди тримайте заряд телефону на рівні від 25 до 80%.
Саме в такому діапазоні акумулятор працюватиме більш коректно. Варто зазначити, що не всі моделі телефонів не витримують низькі температури.
Якщо вас не влаштовує, що ваш пристрій починає вимикатись у холодну пору року, потрібно замінювати його на новий, адже це є особливістю саме вашого гаджету.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




