Шість громад області отримали 10 нових поліцейських авто

У шістьох громадах Запорізької області поліцейський автопарк поповнився 10-ма новими автомобілями «Renault Duster»: їх придбали за кошти міського та обласного бюджету.

Про це повідомляє “Децентралізаційний марафон”, передає Запоріжжя 24.

Нові транспортні засоби доставили у Вільнянську, Комишуваську, Матвіївську, Михайло-Лукашівську, Тернуватську і Таврійську громади. Їх використовуватимуть для службових потреб та забезпечення правопорядку в регіоні.

Рекомендуємо

Відтепер поліцейські зможуть постійно патрулювати вулиці та оперативно прибувати на допомогу цивільним громадянам.

Новенькі “Renault Duster” придбали в межах реалізації проєкту “Поліцейський офіцер громади”.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів