У Запоріжжі підлітки вирішили не просто зробити погане, а й показати це всьому світу. Вони закатували собаку, зняли відео і навіть підпалили її. І все це – в рамках «фотосесії», яку вони вирішили провести на фоні мертвого тіла тварини.
Такі жорстокі вчинки просто не можуть не шокувати. І, звичайно, відео дуже швидко стало вірусним у Мережі. Аби зрозуміти, що сталося, до місця трагедії поспішила зооволонтерка Наталя.
Вона вже не вперше доглядала безпритульних собак в цьому районі. Під’їхавши до будівлі, де все сталося, вона виявила обгоріле тіло собаки в вогнищі. Як вона сказала:
“Мені довелося вигрібати її з вогню ногою, щоб хоч щось залишилося на експертизу”.
Але це ще не все. Як виявилося, це не перший випадок, коли в цьому районі сталися подібні жорстокі інциденти. Місцеві жителі неодноразово бачили цих підлітків, і, здавалося б, вони були досить звичайними: начитаними, з хорошими перспективами.
Але ці кадри поставили все з ніг на голову. Зараз поліція вже знає, хто саме скоїв цей злочин – це підлітки від 14 до 16 років. І хоча поки що призначено лише експертизи, існує реальна загроза, що злочинці понесуть покарання.
За такі дії вони можуть отримати від 5 до 8 років тюрми. Неможливо залишити це просто так. Містяни та зоозахисники не залишили без уваги цей випадок і вийшли на акцію біля будівлі, де все сталося.
Вони не тільки вимагали покарання для підлітків, але й звернулися до місцевої адміністрації з вимогою забезпечити безпеку території і заборонити доступ до будівлі, яка вже стала місцем знущання над тваринами.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




