У Запоріжжі стався шокуючий випадок жорстокості до тварин. Група підлітків у покинутій будівлі в Олександрівському районі вбила собаку, а потім намагалася зробити фото з його тілом.
Відео інциденту швидко розлетілося в телеграм-каналах: на кадрах видно, як троє хлопців несуть мертву тварину сходами.
Поліція вже відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 ККУ. Справу розслідує Шевченківська окружна прокуратура, правоохоронці встановлюють усіх причетних та обставини злочину.
Цей випадок викликав обурення серед жителів міста та користувачів соцмереж. Люди вимагають справедливого покарання для винних. Адже жорстокість до тварин – це ознака серйозних проблем у сучасному суспільстві.
“Якщо дитина здатна на таку жорстокість до беззахисної істоти, то що буде далі?”, – пишуть у коментарях.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




