У Запоріжжі знову взялися за маршрутки – цього разу перевіряли перевізників через скарги від пасажирів. Люди масово скаржаться на старий транспорт, хамство водіїв, відмови пільговикам і те, що маршрутки їздять як заманеться, без графіків.
Міська влада зібрала комісію, яка провела рейди по місту. Перевіряли маршрути №15, №23, №37, №54, №63а, №67, №73, №83, №85 і №96. Результати, чесно кажучи, виявились не дуже.
У багатьох маршрутках немає відеореєстраторів, ідентифікаторів водія чи навіть звичайної таблички з номером маршруту. А санітарний стан взагалі шокував.
Але найцікавіше почалося з маршрутів, на які люди жаліються постійно: №61, №75, №80 і №81. Тут взагалі суміш всього – транспорт розвалюється, графіків немає, пільговиків виганяють, навіть вогнегасники відсутні.
Перевізникам дали десять днів, щоб усе виправити. Якщо цього не станеться, з ними просто розірвуть договори і вони більше не матимуть права перевозити людей.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




