Сьогодні в Запоріжжі буде важливий вечір – о 18:00 на бульварі Шевченка стартує мирна акція проти закону №12414, який нещодавно ухвалила Верховна Рада. Люди виходять, бо переконані: цей закон суттєво обмежує незалежність НАБУ і САП, а фактично ставить їх під контроль Генпрокуратури.
А це вже дуже тривожний дзвіночок, бо так і до ручного «правосуддя» недалеко. Ініціативу підтримала Вікторія Чикалова, вона закликала всіх, кому не все одно, долучитись до протесту.
О 18:30 планується хода проспектом, а вже о 19:00 всі зберуться на площі Фестивальній. Це не про політику, а про те, щоб влада чула людей і не перекреслювала роки боротьби з корупцією.
Організатори радять підготуватись: прихопити воду, аптечку, турнікет, якісь таблички з гаслами. І, на всяк випадок, знати, де поруч укриття – часи такі, що безпека перш за все.
Схожі акції вже пройшли в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі й інших містах. Тепер – черга за Запоріжжям. Якщо маєте час і бажання, тоді приходьте, бо джерело влади в Україні – це ми з вами.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




