Стало відомо, чому Запорізький завод феросплавів не працюватиме у березні

Запорізький завод феросплавів (ЗФЗ) не працюватиме у наступному місяці у зв’язку з високими тарифами на електроенергію та низьку вартість феросплавного матеріалу на світовому ринку.

Про це йдеться в офіційному повідомленні керівника правління “ЗФЗ” Павла Кравченка, передає Запоріжжя 24.

Він зазначив, що точна дата, коли виробництво перестане “простоювати” та почне працювати – невідома.

Рекомендуємо

Нагадаємо, що роботу заводу призупинили у листопаді минулого року, адже існувала загроза енергетичних блекаутів взимку, а ЗФЗ вважається одним із енергоємних підприємств нашого регіону.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів