За вказівкою НЕК “Укренерго” для забезпечення стабільної роботи Об’єднаної енергосистеми (ОЕС), завтра, 20 жовтня, будуть застосовані Графіки обмеження потужності (ГОП).
Про це повідомили в Запоріжжяобленерго відповідно до розпорядження НЕК “Укренерго”.
Обмеження потужності діятиме з 06:00 до 22:00 години.
Ці графіки СТОСУЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ПРОМИСЛОВОСТІ ТА БІЗНЕСУ і НЕ ЗАЧІПАЮТЬ населення. Це короткостроковий захід, спрямований на зменшення навантаження на систему.
Водночас, енергетики закликають усіх споживачів, включно з мешканцями Запоріжжя, максимально ощадливо та відповідально споживати електроенергію. Навіть невелике зменшення навантаження допомагає Об’єднаній енергосистемі зберігати стабільність.
Нагадаємо, що ці відключення це ні що інше, ніж наслідки масованої атаки російських окупантів на енергосистему України. Останній раз ворог атакував енергетичну інфраструктуру в ніч на 10 жовтня. Енергетики й досі усувають наслідки.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




