Світло буде? Запоріжжяобленерго пояснило, як захистило енергосистему від ворога 

До старту опалювального сезону в Запорізькій області відбулися безпрецедентні зміни! Усі ключові енерговузли тепер мають дворівневий захист від російських ракет та дронів. Регіон став єдиним в Україні, де електропідстанції захистили на такому високому рівні.

«Запоріжжяобленерго» повідомило про масштабні роботи, які мали на меті забезпечити стабільність енергосистеми в умовах постійної загрози.

Всі ключові енерговузли укріплені, щоб витримати атаки. Котельні тепер закривають антидроновими сітками, а підстанції — спеціальними залізобетонними укриттями.

Рекомендуємо

Крім фізичного захисту, компанія виконала надпланові обсяги ремонту та модернізації мереж:

  • Загальний план ремонтів і модернізації виконано на 124%.
  • Заміна опор, проводів та ізоляторів сягнула 400% від річного плану.
  • Відновлення кабельних мереж виконано на 345%.
  • Капітальні ремонти іншого обладнання — понад 900%.

Ці зусилля спрямовані на те, щоб забезпечити мешканців Запоріжжя та області теплом і світлом протягом всього опалювального сезону, попри терор з боку РФ.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів