Світло вимикатимуть 16 годин поспіль – нові графіки для Запоріжжя 23 жовтня

Енергетична ситуація в країні знову критична після нещодавніх масованих обстрілів. Запоріжжю, як і більшості областей України, доведеться пережити тривалий період обмежень. Стало відомо, що графіки відключень діятимуть майже весь день.

Про це повідомили в Укренерго.

Завтра, 23 жовтня, з 07:00 до 23:00, тобто протягом 16 годин, вимушено застосовуватимуться заходи обмеження споживання електроенергії.

Рекомендуємо

Це робиться для стабілізації енергосистеми та уникнення масштабних аварій.

  • Побутові споживачі. Будуть застосовуватись графіки погодинних відключень (ГПВ). Обсяг обмежень може сягати до трьох черг одночасно.
  • Промислові споживачі. Для бізнесу та підприємств запроваджуються графіки обмеження потужності.

Енергетики просять усіх жителів Запоріжжя та області максимально ощадливо споживати електроенергію, особливо у пікові години. Це допоможе зменшити навантаження на систему.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів