Енергетична ситуація в країні знову критична після нещодавніх масованих обстрілів. Запоріжжю, як і більшості областей України, доведеться пережити тривалий період обмежень. Стало відомо, що графіки відключень діятимуть майже весь день.
Про це повідомили в Укренерго.
Завтра, 23 жовтня, з 07:00 до 23:00, тобто протягом 16 годин, вимушено застосовуватимуться заходи обмеження споживання електроенергії.
Це робиться для стабілізації енергосистеми та уникнення масштабних аварій.
- Побутові споживачі. Будуть застосовуватись графіки погодинних відключень (ГПВ). Обсяг обмежень може сягати до трьох черг одночасно.
- Промислові споживачі. Для бізнесу та підприємств запроваджуються графіки обмеження потужності.
Енергетики просять усіх жителів Запоріжжя та області максимально ощадливо споживати електроенергію, особливо у пікові години. Це допоможе зменшити навантаження на систему.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




