Цього року Різдво у Запоріжжі відзначають у 17 храмах, і поліція ретельно подбала, щоб усе пройшло спокійно. Вибухотехніки та кінологи провели свою роботу, а святковий день охоронятимуть 50 піших і 138 автопатрулів.
Правоохоронці нагадують: дотримуйтесь комендантської години, не запускайте феєрверки та реагуйте на сигнали тривоги. Це допоможе зробити свято безпечним для всіх.
«Просимо з розумінням поставитися до обмежень і заборон», – зазначають правоохоронці.
Цікаво, що вже на Святвечір, 24 грудня, богослужіння в 9 храмах Запорізької області пройшли без пригод. Усі заходи організували з урахуванням обмежень.
Порядок був забезпечений на найвищому рівні. Тож хай це Різдво буде не лише радісним, а й мирним для всіх нас.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




