Генеральний штаб Збройних Сил України проінформував про ситуацію, яка склалась у Запорізькому напрямку станом на ранок, 14 грудня.
Наші захисники завдають ворогу непоправних втрат та виснажують особовий склад рф по всій лінії фронту, передає Запоріжжя24.
Незважаючи на це окупанти активно обороняються та не поспішають покидати зайняті позиції. За останню добу підрозділи ЗСУ відбили 6 великих атак противника поблизу Роботиного та західніше Вербового.
Водночас окупанти знову обстрілювали цивільну інфраструктуру у 23-х населених пунктах нашої області. За добу на спецлінію «102» надійшло дев’ять нових повідомлень віж жителів прифронтових районів.
Найбільших втрат зазнали житлові будинки та господарчі споруди у Пологівському й Василівському районах.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




