Тарифи за житлово-комунальні послуги у опалювальному сезоні, який розпочався в Україні, не підвищуватимуть, принаймні, до травня 2024 року, передає Запоріжжя24.
Рішення щодо збереження цін на послуги газопостачання, водопостачання та електроенергії регіональні органи управління підтримали.
Тому мешканцям областей, за виключення тимчасово окупованих територій, не варто хвилюватись – платіжки залишаться на тому ж рівні.
Тариф на електроенергію в Україні підвищили на початку червня. Наразі він складає 2,64 грн/кВт-год. Міністерство енергетики обіцяє не підвищувати свої тарифи до весни наступного року.
Ціни на опалення та водопостачання теж залишаться фіксованими. Тариф за газ складе 7,96 гривні за кубометр. З 1 листопада знизиться лише ціна на доставку газу. Тепер потрібно буде платити лише за працююче газове обладнання.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




