Тепер офіційно: у Запоріжжі стартував опалювальний сезон

Сьогодні, 31 жовтня, в Запоріжжі офіційно дали старт опалювальному сезону. Зранку комунальники почали підключати тепло до будинків.

Спочатку опалення увімкнуть у житлових будинках, а також у лікарнях, школах і дитсадках. Процес запустили, але повне тепло мешканці відчують вже на початку наступного тижня.

Запуск системи планують завершити до 8 листопада. З цього ж дня міський Контакт-центр почне приймати заявки, якщо у когось ще не буде тепла.

Рекомендуємо

Всі котельні вже готові до роботи, тож опалення буде у Запоріжжі та Вільнянську. Тим більше, що вже з неділі обіцяють похолодання — якраз час для теплих батарей.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів