Теплопостачання у будинки Запоріжжя почнуть подавати за планом з 31 жовтня. Наразі тривають завершальні роботи з підготовки до опалювального сезону 2024-2025 років.
Про це заявив під час брифінгу в Запорізькій ОДА генеральний директор Концерну «Міські теплові мережі» Сергій Астапенков, повідомляє видання Запоріжжя24.
За словами Астапенкова, процес запуску опалення по всьому Запоріжжю залежить від готовності будинкових мереж. Зокрема, йдеться про відповідальність керуючих компаній та керівництва об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у питаннях підготовки до опалювального сезону.
Зазвичай безпосередній процес підключення будинків до тепла в Запоріжжі займає близько двох тижнів.
Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко підтвердила, що планується запустити теплопостачання для осель та об’єктів інфраструктури Запоріжжя до 4 листопада.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




