Запоріжжя третю ніч поспіль не спить через російські атаки. Цього разу окупанти скинули на місто дві авіабомби. Вибухи пролунали вночі з 23 на 24 вересня.
У Шевченківському районі спалахнула пожежа, рятувальники локалізували її о 1:08. Пошкоджено багатоповерхівку та три приватні будинки.
Комунальники вже закривають вибиті вікна ОСБ-плитами. За оновленими даними ОВА, загалом після масованих обстрілів двоє людей загинули, ще 15 отримали поранення.
Лише за останню добу ворог завдав по Запорізькій області майже 700 ударів по 21-му населеному пункту:
- 11 авіаударів по Запоріжжю та навколишніх громадах,
- 1 ракетний удар,
- 484 атаки дронами (переважно FPV),
- 3 обстріли з РСЗВ,
- 199 артилерійських ударів.
Внаслідок атак надійшло понад 100 повідомлень про пошкоджені житлові будинки, об’єкти соцсфери та промисловості. Запоріжжя знов під вогнем, але люди тримаються, а служби працюють цілодобово.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




