Служба безпеки України затримала трьох посадових осіб за корупційні злочини. Мова йде про заступника голови Запорізької обласної ради, його помічника, а також одного депутата.
Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), передає Запоріжжя 24.
За даними слідства, чиновники пропонували хабарі одному з директорів комунальної медичної установи. Затримання фігурантів відбувалось саме під час передачі частини грошової винагороди.
Також відомо, що депутати облради хотіли підкупити директора медзакладу, щоб він оформлював «вигідні» їм медичні фінансові операції задля збагачення всіх осіб, задіяних у корупційній схемі.
Наразі за місцями роботи і проживання фігурантів слідчі СБУ проводять ретельні обшуки. Триває досудове розслідування.
Фото:






Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




