Троє жителів обласного центру обдурили понад 60 переселенців та представника волонтерської організації на велику суму – понад 10 тисяч доларів (400 тис.грн).
Шахраїв, які користувались довірливим станом українців, заарештували у червні 2023 року. Наразі всі матеріали справи вже скерували на розгляд до суду. Фігурантам загрожує до 15 років ув’язнення.
Про це повідомили у прес—службі обласного Департаменту кіберполіції, передає Запоріжжя 24. За даними слідства, до шахрайства в особливо великих розмірах причетні троє запоріжців 21, 28 та 43 років.
Злочинці виманювали у переселенців та волонтерів кошти під приводом надання фінансової допомоги. Для реалізації своїх неправомірних дій вони створили фейкові акаунти в телеграмі.
Під час обшуків за місцями проживання у фігурантів вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки, смартфони та майже 50 сім-карток різних операторів мобільного зв’язку.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




