У 2024 році жителям Запорізької області продовжать виплачувати компенсації за зруйноване внаслідок війни житло – це 10 тисяч гривень на одного власника оселі.
Відповідний законопроект про розподіл бюджету на наступний рік ухвалили на сесії Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24.
Так, на відшкодування з державної скарбнички виділять 42 мільйони – це обов’язкові щомісячні виплати тим, хто залишився без житла внаслідок бойових дій.
«Суму вирахували на основі кількості отримувачів та графіків по відновленню будинків. Також активно працюємо над відбудовою зруйнованих будинків», – зазначив секретар ЗМР Анатолій Куртєв.
Варто зазначити, що у поточному році сума компенсації за зруйноване житло була більшою та перевищувала 45,5 млн грн. У 2024-му, як вже стало відомо, загальний розмір відшкодування буде меншим – 41,9 млн грн.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




