У багатоповерхівках Запоріжжя встановлять потужні генератори

У Запоріжжі запустили новий проект, щоб забезпечити багатоповерхівки електрикою навіть під час обстрілів. Місто часто страждає від атаки на енергомережі.

Тож тепер є можливість вмикати потужні генератори, які працюють для кількох будинків відразу. Про це розповіли у прес-службі обленерго.

Генератори працюють з ранку з 5:30 до 10:00 та ввечері з 15:00 до 22:30, щоб люди не залишилися без світла.

Рекомендуємо

Наприклад, після останнього удару шахедами для трьох будинків, де живуть 224 родини, тимчасово підключили генератор на 1000 кВА, поки ремонтують пошкоджене обладнання.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів