Аварія за участі двох легкових автомобілів Toyota Avensis та Nissan X-Trail сталась ввечері 5 листопада на одній із вулиць Дніпровського району: винуватець інциденту перебував за кермом у нетверезому стані.
Про це повідомила прес-служба ГУ Патрульної поліції Запорізької області, передає Запоріжжя24. На щастя, ніхто з учасників ДТП не отримав серйозних травм.
Спеціальний прилад виявив у водія Toyota Avensis 2,04 проміле алкоголю. Чоловік не володів здоровою координацією на дорозі, тому допустив зіткнення з іншою автівкою.
В результаті на винуватця ДТП поліцейські склали адміністративні протоколи. Чоловіка зобов’язали сплатити штраф.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




