У Дніпровському районі жорстоко вбили жінку

Жорстока розправа над 50-річною жінкою трапилась поблизу одного з будинків у Дніпровському районі міста. 

Про це повідомили у прес-службі обласного управління поліції, передає Запоріжжя 24. За даними слідства, напередодні 50-річна запоріжанка прийшла на застілля до знайомих, де в неї виник конфлікт із одним із гостей.

Чоловік кілька разів вдарив жінку по обличчю, проте його вгамували. Після того, як гості розійшлись, а господарі заснули, побиття жінки продовжилось. Вже вночі чоловік розбудив власника квартири та повідомив, що жінка, яку він бив, померла.

Рекомендуємо

Після цього зловмисник покинув місце вбивства. Власник оселі, щоб уникнути «проблем» із законом, виніс тіло вбитої на вулицю. Наразі поліція затримала чоловіка, причетного до жорстокої розправи. Ним виявився 38-річний місцевий житель. За скоєне йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів