31 березня 2024 року російська армія в черговий раз обстріляла прифронтове Гуляйполе та зруйнувала міст керованою авіабомбою.
Від цієї атаки між берегами було втрачене автомобільне сполучення. Нещодавно стало відомо, що береги річки нарешті сполучили та відновили транспортний рух.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила Гуляйпільська громада, передає Запоріжжя 24. Всі витрати на роботи були профінансовані обласним бюджетом та під керівництвом військової адміністрації.
“Створили умови для переїзду біля пішохідного містка. Рух води річки Гайчур зберегли, а також забезпечили необхідною технікою та матеріалами служби для відновлення мосту”, – зазначив Іван Федоров.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




