На території місцевого навчального закладу в Кушугумській громаді Запорізького району розпочалося будівництво підземної школи, яка також буде виконувати функцію протирадіаційного укриття.
Завершення будівництва планується до кінця 2024 року. Про це повідомили у прес-службі Запорізької ОВА, передає Запоріжжя 24.
За даними відомства, нова школа зможе вміщувати до 1000 дітей, які навчатимуться у дві зміни. На даний момент існуюче укриття навчального закладу розраховане на 50 осіб, що значно обмежувало можливості для проведення занять у звичному режимі.
Голова ЗОВА Іван Федоров розповів, що будівництво активно просувається. Наразі будівельники вирили котлован глибиною 6,6 метра і розпочали армування. На об’єкті працюють 20 робітників та задіяна необхідна техніка. Керівник проекту Сергій Лаврушко повідомив про поточний стан робіт:
- Ущільнено дно котлована;
- Виконана бетонна підготовка;
- Проведені роботи з гідроізоляції, використовуючи якісні матеріали; французького виробництва;
- Наразі виконується армування фундаменту.
Будівництво підземної школи оцінюється в 100,4 млн грн. Для зручності учнів, навчальний заклад отримає шкільний автобус, який буде підвозити дітей з навколишніх населених пунктів.
Окрім проекту в Кушугумській громаді планується побудувати ще 10 підземних шкіл, що підвищить рівень безпеки та забезпечить можливість безперервного навчання дітей в умовах радіаційної загрози.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




