У Кушугумській громаді Запорізької області екоінспектори виявили та задокументували чергове стихійне сміттєзвалище.
Про це сьогодні, 15 квітня, повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції, передає Запоріжжя 24.
Загальна площа небезпечного місця захоронення відходів (комунальні, побутові, суха рослинність) склала понад 100 м². Стихійне звалище виявили поблизу бази відпочинку Домаха.
Інспекція подала до органів влади Кушугумської громади позов щодо усунення сміттєзвалища. Всі відходи мають бути правильно утилізовані комунальними службами у встановлений термін (до 15 травня).
Фото:



Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




