В мережі активно розповсюджують інформацію про нібито масове відключення електроенергії з початком опалювального сезону. У Міністерстві енергетики спростували дану інформацію та дали свій коментар з приводу віялових відключень.
Графіки почасового вимкнення світла фахівці дійсно розробили, проте запроваджувати їх будуть лише в тому випадку, якщо росія вдасться до масованих атак по енергетичних об’єктах.
В усіх інших випадках знеживлення не планується (окрім прифронтових регіонів), передає Запоріжжя24.
Як зазначили у відомстві, наразі всіх ресурсів, які виробляють українські електростанції, повністю вистачає для потреб споживачів.
Міненерго закликає громадян дотримуватись інформаційної безпеки та довіряти лише перевіреним джерелам. Переглянути офіційну сторінку Міністерства енергетики України у Telegram можна за наступним посиланням.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




