У Михайлівській громаді відкрили Алею Слави і пам’яті Героїв

У Михайлівській громаді урочисто відкрили Алею Слави і пам’яті Героїв, присвячену воїнам, які загинули, захищаючи Україну.

На Алеї розмістили 30 портретів загиблих захисників, до кожного з яких мешканці громади принесли квіти та запалили свічки. Церемонія розпочалася з освячення алеї та панахиди за полеглими, яку провів отець Анатолій, передає Запоріжжя 24.

Голова громади Алла Король наголосила на важливості збереження пам’яті про героїв і підкреслила, що їхній подвиг житиме в серцях наступних поколінь.

Рекомендуємо

Участь у заході взяли представники влади, духовенства, військові, рідні, близькі загиблих, а також небайдужі мешканці громади. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, підкреслюючи єдність і незламність українського народу.

Алея Слави у Запорізькому районі стане символом шани та нагадуванням про героїзм захисників України для майбутніх поколінь.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів