У Михайлівській громаді урочисто відкрили Алею Слави і пам’яті Героїв, присвячену воїнам, які загинули, захищаючи Україну.
На Алеї розмістили 30 портретів загиблих захисників, до кожного з яких мешканці громади принесли квіти та запалили свічки. Церемонія розпочалася з освячення алеї та панахиди за полеглими, яку провів отець Анатолій, передає Запоріжжя 24.
Голова громади Алла Король наголосила на важливості збереження пам’яті про героїв і підкреслила, що їхній подвиг житиме в серцях наступних поколінь.
Участь у заході взяли представники влади, духовенства, військові, рідні, близькі загиблих, а також небайдужі мешканці громади. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, підкреслюючи єдність і незламність українського народу.
Алея Слави у Запорізькому районі стане символом шани та нагадуванням про героїзм захисників України для майбутніх поколінь.
Фото:






Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




