У передмісті Запоріжжя ввели заборону на масові заходи та вихід до води

У передмісті Запоріжжя ввели заборону на масові заходи та вихід до води. У Кушугумській громаді вирішили не ризикувати й запровадили обмеження. Тепер жодних зібрань, концертів чи фестивалів.

А головне, з 14 березня не можна навіть просто вийти на берег. Причина серйозна – фронт зовсім близько, всього 15 км.

Ризики великі, тому влада попереджає: якщо хтось опиниться в забороненій зоні без дозволу, його можуть сприйняти за диверсанта. А далі – можливі серйозні наслідки.

Рекомендуємо

Особливо це стосується рибалок, які люблять тихенько посидіти з вудкою біля води. Тепер навіть випадковий вихід на берег може стати проблемою. Тож краще не випробовувати долю й дочекатися спокійніших часів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів