У передмісті Запоріжжя ввели заборону на масові заходи та вихід до води. У Кушугумській громаді вирішили не ризикувати й запровадили обмеження. Тепер жодних зібрань, концертів чи фестивалів.
А головне, з 14 березня не можна навіть просто вийти на берег. Причина серйозна – фронт зовсім близько, всього 15 км.
Ризики великі, тому влада попереджає: якщо хтось опиниться в забороненій зоні без дозволу, його можуть сприйняти за диверсанта. А далі – можливі серйозні наслідки.
Особливо це стосується рибалок, які люблять тихенько посидіти з вудкою біля води. Тепер навіть випадковий вихід на берег може стати проблемою. Тож краще не випробовувати долю й дочекатися спокійніших часів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




