У повітрі Запоріжжя виявили відразу три отруйні речовини

У Запоріжжі повітря знову не надто радує, адже вчора, 7 липня, у Заводському районі зафіксували перевищення шкідливих речовин. Моніторинг проводили на вулиці Чорногорській, і результати виявились поганими.

У повітрі виявили:

– сірководень — майже вдвічі більше за норму;

Рекомендуємо

– аміак — на чверть більше, ніж дозволено;

– діоксид азоту — перевищення на 30%.

І все це ми вдихаємо щодня. Може, хтось і звик, але організм точно не дякує. Найбільше дістається дітям, літнім людям і тим, у кого є проблеми з диханням. Навіть якщо цього не видно, це потроху накопичується і впливає на здоров’я.

Тож, якщо ви живете в цьому районі, краще не відкривати вікна вдень, особливо в спеку. Провітрюйте ввечері або рано-вранці, а якщо маєте можливість-— ставте вдома очищувач повітря.

І не соромтесь писати скарги або звернення до міської ради – чисте повітря не повинно бути розкішшю, а елементарною нормою.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів