Українці, які користуються найпопулярнішим оператором «Київстар», сьогодні вранці спіткнулись з масштабними проблемами, адже виявили, що мобільний зв’язок відсутній в більшості регіонів.
Інформацію про масштабний технічний збій офіційно підтвердили у прес-службі компанії, передає Запоріжжя24. Деякі абоненти почали скаржитись і на відсутність домашнього інтернету.
Наразі спеціалісти працюють над усуненням всіх проблем та обіцяють відновити свої послуги у найкоротші терміни.
Зазначимо, що «Київстар» – це найбільший оператор телекомунікацій в Україні з багатомільйонним прибутком. Але за останніх півроку дохід компанії знизився на 10% у зв’язку з втратою частини абонентів.
Українці все частіше переходять на інших операторів зв’язку, адже вважають «Київстар» некомпетентним у даному питанні.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




