У школі-інтернаті Запоріжжя знайшли порушення на півмільйона гривень

У Запоріжжі під час перевірки в школі-інтернаті “Орієнтир” аудитори знайшли чимало фінансових порушень. Виявилося, що вартість виконаних робіт завищили на цілу суму.

А посадові оклади підвищували незаконно. Як результат — понад півмільйона гривень витратили неправомірно.

Серед порушень — завищення вартості робіт з технічного нагляду та монтажу відеоспостереження, а також нечесні покупки продуктів харчування. Загальна сума незаконних витрат сягнула 532 тисяч гривень.

Рекомендуємо

Також аудитори знайшли, що деяким працівникам було незаконно підвищено оклади, що призвело до зайвих виплат на суму 42 тисячі гривень.

Всі ці порушення передані правоохоронним органам, і тепер справа чекає на розслідування.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів