У Василівському районі окупанти масово мінують поля

Російські окупанти розуміють, що зазнають великих втрат на полі бою, тому намагаються завдати ще більше шкоди нашим військовим та заміновують окуповані території.

Цього разу про масове мінування стало відомо від мешканців Василівського району. Жителі населених пунктів Михайлівка та Орлянське розповіли, що помітили в полях гусеничний мінний загороджувач ГМЗ-3, передає Запоріжжя24.

За допомогою цього ворожого мінного комплексу за півгодини можна «засіяти» протитанковими мінами смугу в один-два кілометри. Така тактика бойового конфлікту наражає на небезпеку не лише бійців, а й цивільне населення.

Рекомендуємо

За словами міського голови тимчасово окупованого Мелітополя Івана Федорова, таким чином росіяни готуються до оборони перед можливим наступом Збройних Сил України.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів