10 запоріжанок, які виховують п’ятьох і більше дітей, були нагороджені почесним званням «Мати-героїня» (указом президента України Володимира Зеленського).
Почесні нагороди багатодітним матусям особисто вручив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.
Він подякував нашим жінкам за терпіння та сили виховувати дітей у таких скрутних життєвих умовах, в умовах повномасштабної війни.
Рекомендуємо
Федоров пообіцяв, що багатодітним родинам у Запоріжжі продовжать надавати необхідну підтримку – соціальну, медичну, юридичну, психологічну та матеріальну.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




