У Запоріжжі знову світло за графіком: кого торкнеться відключення. Завтра, 25 лютого, у Запоріжжі та області діятимуть погодинні відключення електроенергії.
Світло вимикатимуть для промислових підприємств і бізнесу, а ось побутових споживачів поки що не чіпатимуть.
Графік відключень: з 5:00 до 8:00, з 15:00 до 24:00. Черги: всі п’ять. Причиною обмежень є пошкодження енергооб’єктів через російські атаки.
Енергетики закликають економити електроенергію, особливо у вечірні години, щоб уникнути аварійних відключень.
Тож заряджайте павербанки, не залишайте важливі справи на вечір і стежте за оновленнями на сайті обленерго.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




