У самому центрі Запоріжжя, поблизу багатоповерхівки на вулиці Героїв полку “Азов”, 28, трирічний хлопчик провалився у відкритий каналізаційний люк.
Так, той самий люк, який, за словами місцевих мешканців, є діркою вже понад 10 років. Без кришки, без огородження, просто чекає, коли хтось туди впаде.
На щастя, малюк вижив, але отримав травми. Ця ситуація могла закінчитись взагалі трагічно. Люди розповідають, що вже багато разів зверталися: то в «Запоріжремсервіс», то до нової керуючої компанії «Авікон».
Жодної реакції, нікого не хвилює, поки не стається трагедія. Але винен тут не тільки конкретний ЖЕК, винна людська байдужість.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




