У вівторок, 30 вересня, в Запоріжжі проведуть навчання з евакуації мешканців Комунарського району. Але одразу скажемо — ніхто нікого реально не виводитиме з домівок, усе відбуватиметься онлайн.
Тобто це більше тренування служб, які відпрацьовуватимуть, як швидко обмінюватися інформацією та координувати свої дії у разі надзвичайної ситуації.
До навчань долучаються всі «ключові представники»: міська влада, районні комісії з НС, рятувальники ДСНС, поліція.
Керуватиме процесом сам міський голова, а координуватимуть його перший заступник та секретар міськради.
Основна ідея проста — перевірити, як можна швидко організувати евакуацію населення, щоб у разі небезпеки все відбувалося чітко, без паніки та хаосу.
Після цього тренування підсумують: що вийшло добре, а над чим ще треба працювати.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




