6 червня частина запоріжців залишиться без води — комунальники проводитимуть плановий ремонт на водогоні. Якщо ви живете в одному з будинків на Лівобережній, Автоклубній, Гостинній чи на Північному/Південному шосе — краще заздалегідь набрати води.
Воду перекриють з 08:30 і аж до 20:00. Усе через роботи на водогоні великого діаметру (Ду-1000 мм), який проходить по вул. Діагональній та Північному шосе.
Кажуть, профілактика потрібна, щоб потім не сталося аварії в несподіваний момент. Під відключення потрапляють:
– будинки на вул. Лівобережна: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
– вул. Автоклубна: 56;
– вул. Гостинна: 6, 8, 10;
– Північне шосе: 3а, 3б, 3в, 5, 5а;
– Південне шосе: 2, 2а, 2б.
Там серед них є і двоповерхівки, і дев’ятиповерхові будинки — загалом постраждає чималенька частина району. Але щоб люди не залишились зовсім без води, містом їздитимуть автоцистерни.
Їх можна буде знайти біля таких адрес: Автоклубна, 56; Північне шосе, 5–5а; Південне шосе, 2–2а. У “Водоканалі” вже попросили вибачення за незручності.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




