У Запоріжжі безкоштовно роздають конфісковане майно

У Запоріжжі роздають конфіскат. Все офіційно: майно, що колись потрапило «не туди», тепер може стати у пригоді для оборони та безпеки країни. Таку можливість передбачає Постанова Кабміну №1043. Тепер усе, що колись було конфісковане за рішеннями суду, можуть безкоштовно отримати військові та силові структури.

Отже, хто може отримати цей “скарб”? ЗСУ, Нацгвардія, СБУ, прикордонники, ДСНС, поліція та інші держструктури, які фінансуються з бюджету. Щоб подати заявку — є 15 днів із моменту публікації оголошення.

Якщо охочих буде кілька — вирішує ОВА після спільного обговорення. Що ж там у списку? Ну, наприклад, бензопила STARPRO (одна штука, ціною майже 3 тис. грн), трохи цигарок “Прима” (133 пачки) і “Ритм” (13 пачок), і навіть патрони калібру 5,45×39 мм — 243 штуки на дві партії.

Рекомендуємо

Звісно, передача оформлюється офіційно, майно не повертається, а якщо його не визнають потрібним — вирішать, що з ним робити далі. Зв’язатися з цього питання можна з пані Оксаною Раєвською — моб. 068 184 08 60.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів