У Запоріжжі нарешті зрушила з мертвої точки історія з дорогою, яка роками просто розсипалася на очах. Мова про вулицю Шевченка в Шевченківському районі – одну з найрозбитіших у місті.
Місцеві мешканці з Зеленого Яру чекали ремонту ще з 2021 року. З того часу планували грандіозну реконструкцію: мали змінити все – дорожнє покриття, трамвайні колії, освітлення і комунікації.
Але підрядники нічого не виконали, роботи затягнули, з’явились кримінальні провадження і проект фактично “завис” у повітрі. А потім ще й війна додала проблем: грошей у бюджеті стало ще менше.
Втім, люди не мовчали – постійно звертались, просили, вимагали, скаржились. І зрештою їх почули. Спочатку підлатали дорогу по вулиці Солідарності, а тепер взялися і за Шевченка. Провели аварійний ямковий ремонт.
Використали асфальтову крихту, залатали понад 500 квадратів критичних ділянок і зробили тимчасове, але проїзне покриття на 4 тисячах квадратних метрів. Роботи виконувало КП «ЕЛУАШ».
Як кажуть у міськраді, зробили все з мінімальними витратами, бо на повноцінну реконструкцію зараз просто немає сотень мільйонів. Але головне те, що тепер транспорт приватного сектору нарешті може нормально їздити.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




