У Запоріжжі через річку Дніпро планують побудувати ще один міст

У Запоріжжі після завершення війни планується будівництво нового мосту через річку Дніпро, який має з’єднати село Біленьке Запорізького району з містом Василівкою, що наразі перебуває в тимчасовій окупації.

Згідно з планами, міст буде побудований на ділянці, де ширина Дніпра становить лише 1,5 км, що значно скоротить час у дорозі між двома населеними пунктами.

Так, з Біленького до Василівки можна буде доїхати лише за 20 хвилин, передає Запоріжжя 24. Це стало б суттєвим покращенням логістики для регіону, оскільки до підриву Каховської ГЕС відстань між цими пунктами становила 12 км.

Рекомендуємо

Однак реалізація проєкту можлива лише після повної деокупації Запорізької області та проведення масштабного розмінування територій, які були під окупацією.

На думку представників Біленьківської громади, цей міст стане важливою інфраструктурною артерією, яка полегшить логістичні процеси в регіоні та сприятиме його економічному відновленню.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів