Поліція розповіла, що все почалося в різних районах міста. У Комунарському районі двоє дівчат, 14 і 15 років, просто сиділи у дворі, коли до них підійшли двоє дорослих. І ті “щедро” пригостили їх алкоголем.
Тим часом у Шевченківському районі ще двоє дівчат, 12 і 13 років, попросили якогось чоловіка купити їм спиртне в магазині. Всі четверо випили, їм стало погано, і довелося викликати швидку.
На щастя, лікарі кажуть, що з дівчатами все нормально, зараз їхньому життю нічого не загрожує. Але тут виникає питання: хто має відповідати за таку ситуацію? Поліція вже склала штрафи.
Батьків дівчат оштрафували за те, що не догледіли дітей – до 1700 гривень. А от тих, хто пригостив підлітків алкоголем, можуть покарати на суму до 1360 гривень.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




