У Запоріжжі чоловік обікрав салон засмаги на 100 тисяч гривень

У Запоріжжі затримали 37-річного чоловіка, який пограбував салон засмаги у Вознесенівському районі.

Про це повідомили у прес-службі місцевого відділу поліції, передає Запоріжжя 24. За інформацією правоохоронців, зловмисник викрав майже 100 тисяч гривень з каси, скориставшись зайнятістю співробітників.

Поліцейські, а саме піший патруль, помітивши підозрілу поведінку чоловіка, провели поверхневу перевірку і виявили в нього велику суму грошей.

Виявилось, що затриманий вже був судимий за майнові злочини. Цього разу він знову відбуватиме покарання за кримінальний злочин, скоєний в умовах воєнного часу. Запоріжцю загрожує до восьми років ув’язнення.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів